Робота з молоддю міста

Головний спеціаліст міськвиконкому по роботі з молоддю і спорту Галина Набухотна спільно з начальником сектора кримінальної міліції у справах дітей Дмитром Заплатіним провели лекцію для студентів І-ІV курсів спеціальності "Фізичне виховання" Сарненського педагогічного коледжу РДГУ на тему "Адміністративні та кримінальні правопорушення  та їх наслідки". Окрім студентів у лекції взяли учать психолог Катерина Левшунова та керівники навчальних груп. Лектори детально розповіли про поняття адміністративного та кримінального правопорушення та наслідки за їх вчинення. Також повідомили про те, що відповідальність за вчинення правопорушень здійсненних неповнолітніми особами покладається на батьків, адже вікова категорія студентів була від 16 до 18 років.

Присутнім також повідомили про проведення профілактичних рейдів по місцях дозвілля молоді у вечірній та нічний час по місту згідно графіка чергувань, який затверджений міським головою С.Б.Усик та ознайомили з рішенням Сарненської міської ради "Про організацію виконання в місті вимог Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення".

 Окрім того, організатори розповіли про проблеми вандалізму у місті, порчі майна громади по місцях відпочинку, а також біля пам'ятних знаків та монументів їх попередження і недопущення.

Лекція пройшла в хорошій атмосфері діалогу, і є надія, що студенти почерпнули багато цікавої, а головне корисної інформації для себе.