Рік новий у місті Сарни

На передодні Нового року міський голова Світлана Усик зустрілися із трудовими колективами комунальних підприємств та дитячих садочків міста аби висловити слова вдячності за спільну діяльність та привітати з Новорічно-різдвяними святами.

Світлана Борисівна подякувала за працю, професіоналізм та вагомі досягнення у роботі, за розуміння та підтримку усім, хто не стоїть осторонь проблем міста. Побажала сили, мудрості, ініціативності та реалізації планів у спільній роботі на благо нашого міста у 2015 році, Божого благословення та достатку усім родинам. До привітань долучились працівники культури, які підготували святкову програму.

З такими ж побажаннями до усіх, хто зібрався на центральній площі міста у новорічну ніч звернулася міський голова Світлана Усик. Вона побажала усім миру та спокою, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, тепла та злагоди. Щоб Новий 2015 - став роком миру: без війни, без трагедій і лиха. Щоб не проводжали на війну своїх синів та чоловіків жінки і поверталися живими та здоровими усі, на кого чекають вдома. Щоб цей рік став часом розквіту та розбудови сильної, соборної і незалежної держави України, роком успіху та добробуту в нашому рідному місті.