Реконструйований будинок культури

Довгоочікувана подія – відкриття міського будинку культури по вул. Толстого, 22б в м. Сарни відбулося 24 жовтня 2014 року за участі виконуючого обов’язки міського голови Руслана Хомича, голови районної ради Миколи Драганчука, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, кандидата у народні депутати України Сергія Євтушка, депутатів міської, районної рад, членів міськвиконкому, членів педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, будівельників, мешканців міста.

Приміщення клубу стояло пусткою понад десять років після пожежі. У 2011 році міський голова Сергій Євтушок звернувся з ініціативою до депутатів міської ради про його відновлення. Починання було підтримане та виділені кошти з міського бюджету на реалізацію проекту реконструкції приміщення закладу культури. За результатами тендеру роботи виконали спеціалісти ДП " Будсервіс " ТзОВ " Сарниагробуд". Під час відкриття Подяками міського голови були відзначені працівники цієї організації. Депутат міської ради Василь Потапович, мешканець мікрорайону міста в якому розташований будинок культури, подарував для закладу ксерокс.

Аматори сцени порадували присутніх піснями і танцями. Робота гуртків і студій у реконструйованому будинку культури розпочнеться з 01 січня 2015 року.

Фото в галереї

Міськвиконком