Присягнули на вірність Україні

2 березня у Сарненській військові частині А-0153 відбулась урочиста присяга 10 військовослужбовців. Усі вони призовники четвертої хвилі мобілізації, з гордістю та великим хвилюванням склали текст присяги на вірність Україні та українському народові.  Привітати молоде поповнення до лав українських військових прийшли міський голова Світлана Усик, голова районної ради Микола Драганчук, настоятель Святопокровської  церкви УПЦ КП отець Андрій, член виконавчого комітету Сарненської міської ради Микола Канський, представники ЗМІ, рідні і близькі.

Світлана Усик привітала усіх, хто щойно присягнув на вірність Україні з цим урочистим днем та важливим кроком у їхньому житті. Побажали їм міцного здоров’я, сили духу й витримки, миру, злагоди й процвітання нашій державі. Наголосила, що ми маємо пишатися мужністю таких синів і дочок могутньої української держави, наших військових, що служать на благо захисту нашої Вітчизни, її кордонів, миру на нашій рідній землі.  

З вітальним словом також виступили М. Драганчук та командир військової частини Олександр Сварицевич. Отець Андрій благословив на службу та освятив святою водою молодих військових Збройних Сил України, побажав їм здоров’я та Божої допомоги.