Проводи коляди

В понеділок у історико-етнографічному музеї відбулось свято «Коляди» на якому зібрались члени любительського об’єднання «Надвечір’я» Сарненського міського будинку культури «Залізничник». На святі побувала міський голова Світлана Усик. Усі присутні мали нагоду познайомитися із цікавими історичними фактами  святкування нашими пращурами Нового року, Різдва, Щедрого вечора. Майстриня Тетяна Галах презентувала виставку своїх робіт та поділилася захоплюючими історіями про традиційні різдвяні обереги.

Міський голова Світлана Усик привітала усіх зі святом, побажала міцного здоров’я, злагоди та довгих літ життя. Подякувала Раїсі Тишкевич за те, що та береже традиції і звичаї, відтворює їх в сьогоденні і вчить цьому інших. Світлана Усик також запропонувала Тетяні Галах втілити в життя цікавий творчий проект по створенню дідуха та оберегів у вигляді дикої кізочки сарни, яка є символом нашого міста. В свою чергу, майстриня подякувала міському голові за таку пропозицію та розуміння, яке вона виявляє до творчих та обдарованих людей нашого міста.

Гостей частували традиційною кутею, чаєм, пирогами та печивом. Колектив Сарненського РБК «Намисто» привітав усіх колядками та щедрівками. Учасники дійства ділилися цікавими розповідями, історіями та спогадами.