"Про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території м.Сарни "

У К Р А Ї Н А
С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
Р І В Н Е Н С Ь К О Ї О Б Л А С Т І
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

20 серпня 2014 року № 261

"Про заборону застосування
піротехнічних виробів побутового
призначення на території м.Сарни "

У зв’язку із неодноразовими зверненнями та зауваженнями громадян міста, депутатів міської ради, враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі та через терористичну діяльність незаконних військових формувань, з метою забезпечення стабільної ситуації в м.Сарни, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 839 «Про затвердження Технічного регламенту піротехнічних виробів», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 23.12.2003 № 1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів» та Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись статтею 40, частино 6 статті 59, статтею 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити використовувати піротехнічні засоби (феєрверки, петарди, салюти та інші вибухові пристрої) на території м. Сарни до моменту завершення антитерористичної операції.

2. Головному спеціалісту міськвиконкому з питань торгівлі, громадського харчування і побуту Малецькій А.Ю. провести роз'яснювальну роботу серед закладів ресторанного та готельного господарства щодо виконання п.1 даного рішення.

3. Сарненському РВ УМВС України в Рівненській області забезпечити належний контроль щодо виконання п.1 даного рішення та інформування про проведену роботу на планових засіданнях виконавчого комітету міської ради.

4. Головному спеціалісту міськвиконкому по зв'язках з громадськістю Куропій С.Р. забезпечити публікацію даного рішення в газеті «Сарненські новини», оприлюднити на сайті Сарненської міської ради та поширити у інших ЗМІ.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Усик С.Б.

В.о. міського голови Р.О.Хомич