"Про обмеження руху транспорту по частині вул. 17 Вересня в м. Сарни"

У К Р А Ї Н А
С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
Р І В Н Е Н С Ь К О Ї О Б Л А С Т І
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

17 вересня 2014 року № 294

"Про обмеження руху транспорту
по частині вул. 17 Вересня в м. Сарни"

Розглянувши звернення ТОВ "Західметал" щодо тимчасового перекриття вул. 17 Вересня в м. Сарни у зв’язку з початком будівельних робіт з капітального ремонту проїжджої частини вул. 17 Вересня (від залізничного переїзду до вул. 8 Березня) та встановлення дорожніх знаків обмеження руху транспортних засобів на цій частині вулиці, відповідно до підпункту 10 пункту "а" частини 1 статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (280/97-ВР), частини сьомої статті 6 Закону України "Про дорожній рух" (3353-12), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Обмежити рух автомобільного транспорту із встановленням відповідних дорожніх знаків на частині вул. 17 Вересня в м. Сарни (від залізничного переїзду до вул. 8 Березня) з 18 вересня 2014 року до завершення будівельних робіт.

2. Керуючому справами міськвиконкому (Бахно В.К.) до обмеження руху погодити в Сарненському відділенні ДАІ з обслуговування Сарненського району, підпорядкованого УМВС України в Рівненській області схему організації руху транспорту та встановлення відповідних дорожніх знаків на частині вул. 17 Вересня (схема додається).

3. Директору КП "Трудівник" (Пограничний Л.М) на час обмеження руху автотранспорту по частині вул. 17 Вересня встановити відповідні дорожні знаки.

4. Головному спеціалісту міськвиконкому по зв’язках з громадськістю (Куропій С.Р.) інформувати населення про тимчасові зміни у русі автотранспорту по частині вул. 17 Вересня через засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Виконуюча обов’язки
міського голови С.Б.Усик