Подарувати свято може кожен

9 червня сарненці відзначили 129 річницю від дня заснування міста. Приємно, що напередодні свята жителі згуртувалися задля того, щоб дійство вдалось на славу. У процесі підготовки до святкування й у день його проведення кожен зміг відчути себе частинкою однієї великої родини. Особистими внесками, добрими вчинками та цікавими ідеями ми змогли створити власне свято й гідно привітати рідне місто.

Міськвиконком спільно з працівниками культури й освіти намагався максимально залучити до проведення заходів усіх бажаючих, щоб подарувати гарне свято як малечі, так і дорослим мешканцям й гостям міста. Вдало організована торгівля, урочиста частина вечора, розважальна програма та її успішне проведення – запорука нашої злагодженої колективної роботи.

Щиро дякую керівникам і колективам комунальних підприємств, керівникам підприємств, установ, організацій, жителям приватних садиб за проведення благоустрою під час підготовки до святкування. Низький уклін духовенству міста за щоденну молитву та моральну підтримку починань, які впроваджуємо.

За фінансову підтримку проектів міської ради дякую голові РДА С. Євтушку, голові районної ради М.Драганчуку, депутатському корпусу районної та міських рад.

Вдячна за подарований гарний настрій працівникам культури міста та району, аматорським і хореографічним колективам, працівникам дошкільних , позашкільних та навчальних закладів міста. На центральній алеї діяло виставкове містечко, де мешканці та гості Сарн могли ознайомитись з роботами місцевих фотохудожників та придбати художні й мистецькі вироби, духмяну та оригінальну випічку ТМ «Рум’янець». Для діток працювали атракціони, шотландські поні та безліч інших забав.

Від імені організаторів свята висловлю слова вдячності за співпрацю та матеріальну підтримку проведення спортивних заходів та змагань, меценатам та благодійникам міста, перевізникам, закладам торгівлі харчування.

За забезпечення правопорядку, безпеку та охорону життя й здоров’я жителів міста під час проведення святкування особлива подяка керівництву й особовому складу районних відділів управління внутрішніх справ, ГУ Міністерства надзвичайних ситуацій, медпрацівникам центральної та вузлової лікарень.

Бажаю кожному з вас й надалі залишатись взірцем служіння улюбленій справі, патріотом рідного міста й країни, адже ваші працелюбність, почуття відповідальності та чуйності, вміння побудувати злагоджену роботу викликають глибоку повагу та довіру громадян. Нехай наше місто не перестає рости й розвиватись, примножувати добрі справи, йдучи в ногу з сучасністю.

 

виконуюча обов’язки міського голови

Світлана Усик