Пізнавали Полісся на байдарках

Сплав рікою - один з найпопулярніших видів активного відпочинку на вихідних. Адже це можливість швидко зануритись у дику природу, покупатись у річці, розім'яти м'язи веслом, побачити оригінальні краєвиди та набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.

Три дні без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається, час пливе повільніше, життя стає довшим. Випробовували на собі такий вид екстремального відпочинку члени та активісти МГО «Смарт».

«Цього разу стартували ми за смт.Колки, Маневицького району Волинської області, а сам сплав здійснювали по річці Стир. Фінішували у селі Маюничі, Володимирецького району, Рівненської області, - розповідає голова МГО «Смарт» Віктор Хомич. - Третій сплав для нас виявився, певне, найцікавішим. Сама річка Стир дуже звивиста та розчленована глибоко врізаними річковими долинами». Це не перша підкорена річка «Смарту»,  члени організації вже справлялись річками Случ та Горинь, але на саморобному плоту. Цього разу ГО «ПУД» (Польсько-Українська дружба) надала учасникам свої байдарки.

Якщо вимірювати відстань, яку подолали активісти, автошляхами – це приблизно 32 кілометри, річкою ж, за словами Віктора Анатолійовича, буде у два рази більше.

Звісно, сплав передбачав й зупинки, відпочинок на лоні природи, огляд місцевої природи. «Природа на берегах річки подекуди вражала своєю красою та недоторканністю. Річка повноводна, там дуже багато риби». Вразила учасників сплаву й людська доброта та гостинність. «Де б ми не зупинялись, люди самі приносили нам дрова, молоко та продукти харчування. Все своє, домашнє і від щирого серця!». Вразив своєю красою та таємничістю подорожуючих чоловічий монастир у Старому Чарторийську.

Що не говори, в нас таки незвичайна природа, а люди - доброзичливі та чуйні. Україна – унікальний куточок планети, де безліч місць для гарного відпочинку, яким варто пишатись.

Учасники МГО «Смарт» вкотре довели, що активна життєва позиція та вдалий відпочинок – головний девіз яскравого життя!