Першочергові справи – ліквідація наслідків стихійного лиха

Витівки матінки-природи завдали чималої шкоди нашому місту. За підрахунками міськвиконкому постраждали 33 дахи багатоквартирних будинків, понад 28 покрівель – приватних, повалено дерева, зруйновано лінії електропередач. Буревій, за лічені  хвилини наробив у місті стільки лиха, що його наслідки ось уже як тиждень усувають безперервно, як працівники комунальних підприємств міста, так і небайдужі мешканці.

Для того, аби визначити масштаби та напрямки термінового усунення наслідків буревію, що стався 13 квітня 2015 року у міськвиконкомі була скликана термінова нарада за участі заступників міського голови та керівників комунальних підприємств, які одразу після стихії виїхали на обстеження міста Сарни. Для визначення розмірів збитків, за розпорядженням міського голови була створена спеціальна комісія, члени якої провели обстеження багатоквартирних будинків, приватних садиб, підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території міста, поспілкувались із постраждалими та зафіксували завдані буревієм збитки.

Тим часом у місті вже тривали ремонтні роботи. Протягом 13-14 квітня завдяки спільним зусиллям міськвиконкому та комунальних підприємств міста було проведено прибирання вулиць та прибудинкових територій від уламків зруйнованих покрівель,  вивезено повалені буревієм дерева по вул. 17 Вересня, вул. Залоги, вул. Жовтнева з центральної площі по вул. Широкій, усунуто аварійну ситуацію, яка виникла внаслідок повалених буревієм дерев на міському кладовищі по вул. Ковельській,  відновлено зруйновану лінію електропередач по вул. Жовтнева.

З 14 квітня 2015 року місті розпочались ремонтні роботи покрівель багатоквартирних будинків й установ комунальної власності міста. Так спільними силами бригад комунальних підприємств та приватних підприємців, які відразу ж відгукнулися на моє прохання у місті розпочалися ремонтні роботи.

Свою допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха надали кваліфіковані спеціалісти робочих бригад, яких залучили підприємці Микола Канський, Олександр Олішкевич, Сергій Лаврущенко, Павло Ковальчук, Руслан Цуман, для забезпечення оптимальної роботи техніку надали підприємці Олександр Поляков та Олег Жошко.

Це стало можливим в найкоротші терміни відновити фактично усі пошкоджені покрівлі багатоквартирних будинків по вул. Бєлгородській 46,48,4,2, 2/а, вул.. Широкій 9, 32, 34, 36, 37,43, 60, вул. Ткача 2, 8, вул. Я. Мудрого 4, вул. Старицього 3, 7, 15, вул. Демократичній 28, вул. Технічній 12, Дослідній ст.13,  вул. Щорса 11, вул. Пирогова 2, вул. Кн. Ольги 23, вул. Пушкіна 2,4, вул. Лисенка 2, 4,вул. Суворова 5, вул. Набережна 1 та дошкільних навчальних закладах № 8 «Веселка» та № 9 «Росинка». Для цього використано близько 950 листів шиферу, інші будівельні матеріали, на придбання яких будуть виділені кошти із міського бюджету.

Хочу висловити щиру подяку підприємцям, керівникам підприємств: Миколі Канському, Олександру Олішкевичу, Сергію Лаврущенку, Павлу Ковальчуку, Руслану Цуману, Олександру Полякову, Олегу Жошко, Олександру Макарицькому, Віктору Кузьмичу, комунальним підприємствам міста, небайдужим мешканцям, усім працівникам, які долучилися до робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха. Нехай сторицею повертається Вам, за Вашу допомогу.

Наразі у міськвиконкомі проводиться робота в напрямку надання допомоги малозабезпеченим сім’ям (власникам приватних будинків), що постраждали від стихійного лиха. Витрати на цю мету, як благодійну допомогу взяли на себе приватні підприємці міста.

Міський голова, Світлана Усик