Патріотизм починається з тебе

Хвиля всеукраїнських акцій, у рамках яких розфарбовують мости, в’їзні знаки, парапети, балкони, будівлі та огорожі у національні кольори, прокотилась й Сарненщиною.

Почали з в’їзного знаку зі сторони Рівного, який з власної ініціативи розфарбували молоді жителі міста. Згодом, місцеві жителі та влада вирішили осягнути більш масштабний та помітний «об’єкт». Ним став пішохідний міст, який символічно поєднує собою дві сторони одного міста. Молодь, підприємці міста та усі бажаючи, що проходили повз, могли взяти у руки пензель й долучитись до колективної роботи.

Бетонний міст замайорів патріотичними кольорами завдяки сарненському підприємцю, депутату міської ради Олексію Яковичу Круглику. Саме завдяки спонсорським коштам вдалось закупити жовту й блакитну фарби, а також пензлі для фарбування. Олексій Якович вважає, що місто має бути патріотичним у всьому, а люди, особливо молодь, першими робити все для цього. Жителі міста не проти таких ініціатив. Хтось готувався заздалегідь, а хтось долучався до розфарбовування спонтанно, головне – щиро та з любов’ю до Батьківщини. Активісти кажуть, що хочуть, щоб синьо-жовтими фарбами світилася вся країна і це підіймало патріотичний дух, тому мають ще багато планів.

Працівники КП «Житлосервіс», у свою чергу, розфарбували східці та огорожу навколо центральної площі міста, а спільно з працівниками Сарненської гімназії у жовто-блакитними тонами замайоріла огорожа по вулиці Белгородській. До таких патріотичних ініціатив долучаються й жителі міста, що власноруч фарбують огорожі своїх будинків, балкони чи поштові скриньки.

Сарненці, не будьте байдужими до подій, що відбуваються зараз в державі. Підтримайте дух патріотизму та любові до Батьківщини, прапор на вікні чи балконі, пофарбована поштова скринька чи патріотично прикрашене авто – це все символізує нашу єдність, патріотизм та віру у перемогу.

Фото у галереї