«Ой на Йордані»

Енергійно, масово та колоритно сарненці відзначили заключне свято новорічно-різдвяного циклу.

19 січня 2015 на Гребному каналі відбулось традиційне міське свято Водохреща «Ой на Йордані». Привітати усіх зі Хрещенням Господнім прийшли міський голова Світлана Усик, депутати міської ради та працівники міськвиконкому. Настоятель Свято Троїцької церкви м. Сарни отець Микола провів святкову службу та освятив воду. Світлана Усик привітала всіх із святом, побажала миру, добробуту, процвітання, успіху, родинного тепла та затишку, міцного духу в здоровому тілі. Подякувала також святому отцю та усім, хто долучився до проведення та організації свята.

Моржували усі, і малі й великі! Приклад показували й працівники міськвиконкому, які теж долучилися до зимового запливу. Для моржів-любителів працівники комунальних підприємств облаштували хрест, встановили чоловічу та жіночу роздягальні та проклали доріжку до водойми.

Серед любителів зимового купання визначили трійку найкретивніших. Моржі отримали оригінальні чашки із веселими написами, які для них підготувала Сарненська міська рада. Світлана Усик вручила подарунки переможцям та побажала їм здоров’я, спортивного запалу і нових здобутків!

На святі усього було досхочу! Завдячуючи підприємцям та організаціям міста, ніхто не лишився голодним! Цьогоріч моржувальників пригощали ароматним трав’яним чаєм, кавою і глінтвейном та частували смачним кулішем і запашною випічкою.

За  допомогу в організацій свята міськвиконком висловлює щиру вдячність Голяці І.В., Саєнку І.П., Костюкевичу М. І.,  Аврамишиній Н.О., Шапірку Р.О., колективам ВПУ-22 та Сарненської військової частини А-0153.

В рамках заходів безпеки на святі патрулювали карета швидкої допомоги та рятувальна служба.

Насправді, свято пройшло щиро та по сімейному, не зважаючи на те, що гостей упродовж дня налічили більше 2 тисяч! Спільно із колективом НАВА «Мереживо» Сарненського міського клубу «Залізничник» усі виконували колядки і щедрівки.