Освячення храму Святих Мучениць Віри, Надії, Любові їх матері Софії

27 серпня, коли у православних християн завершується Успенський піст, на Сарненщині Високопреосвященніший Митрополит Сарненський і Поліський Владика Анатолій у мікрорайоні села Сарни висвятив новозбудований храм Святих Мучениць Віри, Надії, Любові їх матері Софії.

На урочисту літургію зібрались не лише мешканці мікрорайону, а й жителі міста та гості з області, отці всіх церков православної єпархії.

Разом молилися за збереження та процвітання нового храму, мир та благодать у рідній державі, щастя й здоров’я кожної української родини. Митрополит Анатолій привіз мирянам мощі, датовані часами Олександра ІІ, щоб закласти їх у церкві, яку б молитвами та чистими душами берегли мешканці Сарн.

На завершення служби орденами та грамотами православної церкви нагородив Митрополит тих, хто протягом 12 років жив новозбудованим храмом, тим хто збирав кошти на його побудову й вірив у щасливий фінал: прихожанку храму Гусарук Надію та Ієромонарха Васіліда.

До вітального слова також запросили присутніх на службі заступника голови облдержадміністрації Олександра Савчука, голову РДА Сергія Євтушка та першого заступника міського голови Світлану Усик. Усі представники влади міста, району та області привітали мирян зі знаменню подією у їхньому житті, висловили підтримку жителям та настоятелю храму, подякували кожному, хто долучився до становлення святого місця. З побажаннями миру, добра, злагоди, процвітання та щастя новозбудованому храму Святих Мучениць Віри, Надії, Любові їх матері Софії подарували ікону «Таємна вечеря».

По завершенню літургії – причастя та піднесений настрій, а ще – віра у світле майбутнє, надія на краще та любов до Батьківщини під Божим покровом.

Фото у галереї