Оголошення

Сарненська міська рада повідомляє про завершення розроблення Генерального плану міста Сарни та початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів.

Генеральний план міста є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Проект розроблений з урахуванням державних вимог та інтересів територіальної громади і містить принципові рішення щодо функціонального зонування території міста, розміщення об’єктів державного, загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки та захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини.

Містобудівна документація виконана згідно договору № 636-01-2013 від 28.10.2013 р., укладеного між ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя та Сарненською міською радою.

Результати розгляду пропозицій громадськості до проекту нового Генерального плану міста Сарни оприлюднюватимуться на офіційному веб-сайті Сарненської міської ради. Пропозиції громадськості приймаються у письмовому вигляді.

Ознайомитися з текстовою та графічною частинами даного проекту та подати у письмовій формі пропозиції (зауваження) можна в приміщенні Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31,1-й поверх, каб.№105, тел. 3-56-73) з 02 квітня 2015 року по 02 травня 2015 року включно та на веб-сайті Сарненської міської ради.

Громадські обговорення відбудуться 06 травня 2015 року о 14.00 в приміщенні міського будинку культури «Залізничник».

Міськвиконком