Оголошення

Про розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах міста Сарни.

        Відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року за № 244 міськвиконком повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації (комплексної схеми розміщення тимчасових споруд (далі ТС)) в межах м. Сарни.

Замовником містобудівної документації є Сарненська міська рада. Розробником містобудівної документації є ПП «Зембудпроект» м. Рівне, вул. Сагайдачного, 1.   Громадські обговорення відбудуться 25 лютого 2015 року о 14.00 у приміщенні міської ради по вул. Широкій, 31 каб. 202.

Підставою для розроблення комплексної схеми розміщення  ТС є рішення Сарненської міської ради № 1182 від 31.10.2013 року.

Пропозиції щодо можливості включення місця розташування ТС до комплексної схеми (встановлення ТС для провадження підприємницької діяльності, будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури і т.д.) можуть бути подані фізичними та юридичними особами у письмовій формі на адресу виконавчого комітету Сарненської міської ради до 16.02.2015 року(  м. Сарни, вул. Широка, 31, 1-й поверх, кабінет №105).