Обстеження закладів освіти міста

На виконання (протоколу №3 від 31.01.2015 року Сарненської РДА) рішення оперативного засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району, за дорученням міського голови Світлани Усик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Хомич та секретар Сарненської міської ради Руслан Хомич розпочали обстеження закладів освіти міста на предмет наявності протирадіаційних приміщень та переобладнання підвалів (у такі приміщення) у захисні споруди, в разі виникнення надзвичайної ситуації у нашому місті.

В ході обстеження перевірили стан приміщень, наявність вентиляційних систем, освітлення та засобів обігріву. Працівники міськвиконкому спільно із керівниками навчальних закладів розробили план заходів щодо облаштування даних приміщень.

Цього ж дня спеціалісти міськвиконкому А. Малецька та О. Никитчук обстежили дошкільні навчальні заклади міста з питань організації харчування дітей та дотримання примірного двотижневого меню. Основну увагу працівники міськвиконкому зосередили на дотриманні температурного режиму по групах дошкільних навчальних закладів.

Відповідальність за дотримання температурного режиму, а також, контроль за якість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста покладений на завідувачок дошкільними навчальними закладами. ( відповідно до рішення Сарненської міської ради № 1764 від 29 січня 2015 року)

В разі виникнення зауважень, які стосуються порушення прав та свобод дитини під час її перебування у ДНЗ, в тому числі і організації харчування, батьки можуть звертатися безпосередньо до керівництва закладу. Всі зауваження зі сторони батьківського комітету, що будуть оформленні належним чином, обов’язково будуть розглянуті у відповідності до норм чинного законодавства.

Ми завжди готові до співпраці у вирішенні проблемних питань. Разом з тим, чекаємо на підтримку та нові ініціативи зі сторони батьківського комітету, щодо покращення умов якості надання освітніх послуг та виховання дітей у нашому місті.

З повагою, міськвиконком