Новий рік до нас іде

Свято завітало до дітей та дорослих різних мікрорайонів нашого міста. 28 грудня в рамках новорічно-різдвяних заходів на стадіоні Дослідної Станції пройшов дитячий ранок «Сніговик». Працівники культури підготували веселі новорічні розваги з традиційними хороводами, веселими іграми та цікавими пригодами казкових персонажів. Красуня-ялинка виблискувала кольоровими іграшками, а морозець добре пощипав щічки усім, хто прийшов на свято. Втім така морозна та сніжна погода не стала на заваді веселощів та радісного свята, яке перетворилося на спільну розвагу дітей та дорослих.

У хороводі разом із малечею кружляли міський голова та працівники міської ради, які прийшли привітати усіх із наступаючим Новим Роком. Вітаючи присутніх, Світлана Усик побажала усім міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, тепла і достатку. Подякувала працівникам культури та колегам, які допомогли в організації свята. З побажаннями миру, милосердя, доброти та любові у Новому 2015 році звернувся отець Віталій настоятель храму Почаївської ікони Божої матері.

Усі повеселились на славу, і діти, і дорослі танцювали та співали знайомі усім новорічні пісні. Але який же Новий рік без подарунків? Міський голова передала дітлахам, які прийшли на свято солодкі подарунки, а діти, в свою чергу, обіцяли бути слухняними та чемними у новому році.