Новий асфальт дорогам міста

На вулиці Ковельській розпочався ремонт дорожнього покриття. На цю дорогу міська влада першочергово поставила пріоритет до виконання.

Наразі частину шляху без асфальтового покриття засипають щебенем та трамбують, укладаючи новий асфальт. Контролює процес та відповідає за якість виконання робіт – місцевий підрядник Олег Жошко. Адже, місцева та районна влада переконані, що саме мешканці нашого району мають бути зацікавлені у його розвитку, бо вони особисто їздитимуть цими дорогами.

Сподіваємось, що сучасна техніка, серйозний підхід до роботи та відповідальність працівників забезпечать якісне виконання роботи по укладенню асфальту на вулиці Ковельська.

Нагадаємо, що у планах місцевої влади на черзі також ремонт вулиць Сагайдачного та 17 Вересня.

А на вулиці Белгородській навпроти будинку 38 працівники КП «Трудівник» проводять поточний ямковий ремонт асфальтованого покриття. При поточному відновленні дорожнього покриття залагодять вибоїни, тріщини та інші руйнування.

Просимо вибачення за тимчасово завдані незручності та наголошуємо, що після проведення основних робіт з поточного ремонту, протягом року при наявності фінансових ресусів дорожнє покриття буде підтримуватись в належному технічному стані завдяки проведенню вибіркового ремонту окремих ділянок – там, де у цьому виникатиме необхідність.

Фото з проведення робіт у галереї

Коментарі

чт, 2014-08-14 15:05

так-тк 17 вересня особливо біля СЗМТК потрібно у першу чергу поремонтувати - неможливо їхти ні маршрутками ні пішком

Сторінки