Новорічні ранки у ДНЗ міста

Сніжинки та зайченята, пірати і навіть східні красуні - маленькі сарненці чекають Нового Року і заздалегідь готуються до зустрічі із виконавцем всіх своїх бажань. Та старенькому Дідусю Морозу самому тяжко виконати усі прохання малечі, тому на передодні новорічних свят він шукає собі добрих та небайдужих помічників. Таким помічником у нашому місті стала міська рада,  яка підготувала для  усіх вихованців ДНЗ нашого міста солодкі подарунки.

В рамках новорічних заходів у ДНЗ міста пройшли святкові ранки. Вихователі підготували яскраві концертні програми: старі, знайомі малим й дорослим казкові персонажі, улюблені герої сучасних мультфільмів, і навіть пальма замість ялинки! Кожен ранок  - нова захоплива історія, учасниками якої були діти, вихователі та їх батьки.  Малеча із захопленням грала ролі у  сценках, розповідала вірші, співала і танцювала.

Особисто привітати малечу зі святом та передати їй подарунки  прийшла Сарненський міський голова Світлана Усик. Разом із батьками вона раділа із щирих емоцій дітлахів, допомагала засвітити зачаровану ялинку та щиро тішилася посмішкам та захопленню малечі, яка вірить в новорічне чудо. Міський голова дякувала педагогічним та батьківським колективам ДНЗ міста за їх спільну турботу про життя садочку, за розуміння та ініціативність. Побажала усім міцного здоров’я, щастя, затишку, доброти та Божого благословення.