Над проблемами громад працюємо спільними зусиллями

Завдяки належній самоорганізації громадян спільно з міськвиконком та працівниками Рівненської дистанції водопостачання, мешканцям вулиці Сагайдачного вдалось вирішити питання щодо водопостачання. Спільно з ініціативною групою були розроблені напрацювання та проект, який наразі успішно втілюється в життя.

Підтримав сарненчан у починаннях керівник Рівненської дистанції водопостачання Львівської залізниці Віктор Хільчішин, який безкоштовно виділив на будівництво водопроводу труби та окремий робочий підрозділ, який виконує роботи по підключенню водопроводу до загальної мережі. У Сарнах координацію над робочим процесом виконує член міськвиконкому, старший майстер Сарненської дільниці Рівненської дистанції водопостачання Львівської залізниці Олександр Маслак.

Долучились до роботи також працівники міського комунального підприємства «Трудівник», які допомогли з налагодженням роботи між організаціями на отримання дозволів на будівництво. За кошти мешканців вулиці організовано лише роботу транспорту, що  працює над викопуванням траншеї.

Нагадаємо, що подібні роботи по прокладанню водопровідної мережі вже виконувались на вулицях Московській, Технічній та Набережній, а міськвиконком продовжуватиме забезпечування належне виконання звернень громадян.