На Рівненщині 21 та 22 січня оголошено днями жалоби

19 січня на автодорозі Київ – Чоп поблизу села Вересневе Рівненського району сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинули 9 краян. Серед них жителі Здолбунівського, Костопільського районів та міста Рівне.

У зв’язку з трагедією на Рівненщині 21 та 22 січня відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Василя Берташа оголосили днями жалоби. Відтак, буде приспущено державні прапори та скасовано усі розважальні заходи.

Витрати на лікування постраждалих та поховання загиблих у ДТП візьме на себе влада.

Про це розповіли голова облдержадміністрації Василь Берташ та міський голова Рівного Володимир Хомко під час відвідин потерпілих у аварії. В медзакладі вони поспілкувалися з лікарями, пацієнтами та їх родичами. Відтак, кожен із семи постраждалих отримає по 10 тисяч гривень, а родини тих, хто загинув, – 20 тисяч гривень. Це гроші з обласного та міського бюджетів, а також тих районів, жителями яких є потерпілі чи загиблі. Крім того, в області створили комісію, яка займатиметься організацією безкоштовного поховання жертв дорожньо-транспортної пригоди, зазначив очільник області. За кожною родиною, де є загиблі, закріпили посадовця, який відповідатиме за це.

Тим часом, як розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Віталій Бойко, на лікарняних ліжках Рівненської центральної міської лікарні залишаються шестеро потерпілих в ДТП, ще одна перебуває в обласній дитячій лікарні. Стан однієї жертви аварії лікарі оцінюють як критичний, ще двох – важкої тяжкості. Решти – середньої. Усі вони забезпечені необхідними ліками, кажуть медики.

За матеріалами Рівненської ОДА (http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/14310.htm).