Ми хочемо зробити вулиці нашого міста чистими! А ти? Приєднуйся!

«Не плюй у криницю, бо доведеться з неї ще води напитися.»

Усі ми хочемо жити у чистому місті: милуватися гарними вулицями, бачити охайними наші під’їзди, не перейматися за життя наших дітей, коли відпочиваємо на безпечних ігрових майданчиках! Ми хочемо жити по-європейськи, як у фільмах, де гарно і чисто, охайно та красиво. Та що ми робимо для цього? Що кожен із нас зробив для того, щоб наші мрії про щасливе життя в чистому і квітучому місті стали реальністю? Чому ми не навчились елементарних речей: викидати сміття до урни, витирати ноги, коли заходимо в під’їзд,  не плювати на сходових клітках, не зносити старі непотрібні речі у підвали! Місто, яке усі ми так любимо, насправді нищимо ми самі!

Щодня працівники комунальних підприємств проводять прибирання наших вулиць, дворів і під’їздів. Щодня! І в мороз і в дощ, і в сніг і в спеку дбайливі руки двірників та прибиральників збирають сміття, яке ми просто не хочемо донести до смітника, яке ми, свідомі люди викидаємо із вікна нашого автомобіля, залишаємо обабіч дороги… Втім, сьогодні виникла й інша проблема. Хулігани підпалюють нові контейнери для сміття, урни, які нещодавно встановили у нашому місті. «Майстри пера» обписують лавки й зупинки, малюють незрозумілі зображення на стінах будинків, розбивають ліхтарі, ламають лавки, нищать квітники…Тобто псують майно міста, яке купується за кошти, що отримують із податків, які ми, сарненці сплачуємо щомісяця! Самі заплатили – самі знищили, саме такою є реальність! Не тішить й той факт, що жителі  свідомо не дотримуються правил благоустрою міста Сарни. Одним із найпроблемніших залишається питання зберігання будівельних матеріалів за територіями власних ділянок. Інспекція із благоустрою щодня зіштовхується із невихованістю та байдужістю мешканців, що й надалі не прибирають тверді побутові відходи, що знаходять за територією власних ділянок. А ми в цей час хочемо, щоб нашу вулицю прогрейдерували, тоді як зробити це через навали піску та щебеню, які власники викинули прямо на дорозі, насправді просто неможливо!

З початком весняного періоду міськвиконком звертається до жителів нашого міста та просить їх  долучитися до прибирання прибудинкових територій!

Давайте разом робити наше місто чистим! Не будьте байдужими,  повідомляйте про неправомірні дії хуліганів у відповідні служби. Вчитися ніколи не пізно і не соромно, починати потрібно із себе. Не залишайте сміття біля сміттєвих баків, якщо останні переповненні, не залишайте відходи обабіч дороги, не викидайте пакети просто на вулиці! Повчайте своїх дітей правил дотримання чистоти у місті та загрозі сміття навколишньому середовищу! 

Давайте разом спільними зусиллями будувати країну, за яку боролися Герої, країну, в якій мріють жити наші діти! Європа починається не з шенгенської візи і не з вступу України в Євросоюз! Європа починається із кожного з нас. Давайте бути європейцями, давайте бути гідними звання - українець і, врешті решт, давайте бути людьми!

З повагою, міський голова Світлана Усик