Місячник благоустрою

Ми хочемо зробити наше місто чистим! З таким девізом у Сарнах наразі триває місячник благоустрою. В рамках запланованих заходів працівники комунальних підприємств ліквідували ряд стихійних сміттєзвалищ, і вивезли понад 70 вантажівок твердих побутових відходів. У місті продовжуються роботи по формуванню крон дерев та кущів, працівники комунальних підприємств міста займаються встановленням нових контейнерів для збору твердих побутових відходів, проводять освітлення вулиць.

Працівники КП «Трудівник» проводять прибирання доріг після осінньо-зимового періоду й щодня займаються вивозом твердих побутових відходів та ліквідацією стихійних сміттєзвалищ.

У КП «Житлосервіс» виготовляють і встановлюють двері з кодовими замками у під’їзди та решіток на підвали, у дворах багатоквартирних будинків елементи для дитячих ігрових майданчиків - гойдалки та пісочниці.

У місті тривають й планові поточні ремонтні роботи в під’їздах багатоквартирних будинків, ремонтують дахи, системи водопостачання та каналізації, фарбують вікна та двері, проводиться побілка бордюрів і дерев.

Міськвиконком щиро запрошує усіх мешканців нашого міста провести прибирання прилеглої території ваших садиб, будинків, квартир та під’їздів. Не будьмо байдужими. Сарни – наш дім! Адже чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.

Загальноміська толока

Чисте місто – здорові мешканці! Міськвиконком висловлює щиру вдячність усім установам та організаціям, підприємствам та мешканцям міста Сарни, які виявили свою небайдужість підтримали ініціативу Сарненської міської ради та провели прибирання як території міста, так і власних ділянок.