Місту потрібні патріоти, а не варвари!

Порядність кожного громадянина, людяність та самосвідомість – це не просто ознаки громадянського суспільства, до якого так прагне Україна, а обов’язок кожного, хто сьогодні, в цей складний час, залишається в тилу.

Нині кожен повинен усвідомлювати свою відповідальність перед своєю державою, працювати і єднатися на благо спільної справи – зміцнення миру та незалежності у нашій країні. Але що відбувається насправді? Тоді, як у місті одні збирають кошти на амуніцію та лікування солдатів, організовують благодійні акції та віддають останнє на підтримку української армії, інші - нищать, руйнують, крадуть… Воїни із зони АТО за активну допомогу та милосердя, яку виявляють жителі міста Сарни, подарували нашій громаді кущі троянд, які висадили разом із мешканцями у нашому місті. Ці квіти  - наша пам’ять за тими, хто не повернувся, та символ героїзму, відваги та патріотизму  наших солдатів. Та в знак вдячності за такий подарунок, від тих, хто ціною власного життя захищає нашу свободу, мир та незалежність в зоні бойових дій, «вдячні жителі» вкрали 30 кущів троянд із центрального скверу по вул. Широкій.

Міськвиконком звертається до мешканців міста Сарни із проханням берегти наше місто, реагувати та повідомляти у служби про подібні правопорушення. Будьмо свідомими та порядними. Тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто чистим, комфортним і красивим.

Міськвиконком