Міський голова Світлана Усик зустрічала Сарненських патріотів

Вони – патріоти нашої держави, визволителі, борці за свободу, мир та спокій. Герої, що своєю мужністю, своєю палкою любов’ю до рідної Землі відстоюють нашу честь та право жити у вільній та незалежній державі.

18 січня 2015 року в Сарненську військову частину А-0153 повернулися на ротацію наші військовослужбовці. Супроводжував їх заступник командира військової частини Віктор Слободзян та перевізник Леонід Мостюк. Разом із рідними та близькими зустрічали бійців АТО Сарненський міський голова Світлана Усик, в.о. голови Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, секретар Сарненської міської ради Руслан Хомич, працівники культури, підприємці та жителі нашого міста. Усі вони рахували хвилини доки мікроавтобус із синьо-жовтим стягом не в’їхав на територію військової частини.

Хлібом та квітами, міцними обіймами та щирими сльозами радості за те, що повернулися живими, зустрічали присутні бійців АТО. Командир військової частини привітав бійців та нагородив медалями «За взірцевість у службі  другого ступеня» прапорщика Галащука Сергія Миколайовича та солдата Губеню Олександра Валентиновича.

 З вітальним словом виступив Ярослав Яковчук, який привітав бійців із поверненням додому. До військовослужбовців зі словами вдячності за героїзм, мужність та патріотизм звернулася міський голова Світлана Усик. Побажала їм міцного здоровя, сили та витримки, особистого щастя, любові, сили духу та Божого благословення.

Працівники культури привітали воїнів, що прибули на ротацію, колядками та щедрівкими.