Міський голова Світлана Усик взяла участь у семінарі для педагогів району

22 січня у ДНЗ №8 «Веселка» м. Сарни пройшов семінар педагогів дошкільних навчальних закладів району на тему корекційно-розвивальної роботи із дітьми старшого віку, які мають вади мовлення. У семінарі взяли участь міський голова Світлана Усик та працівники міськвиконкому.

В теоретичній частині семінару педагоги прослухали виступ вчителя-логопеда Прит В. І. та ознайомились із презентацією, яку підготували вихователі-логопеди Яковлева Т. А. і Рокитенець Г. А. В рамках семінару вихователі-логопеди провели відкрите заняття із дітьми старшої групи. Діти в ігровій формі займались вивченням чистомовок, скоромовок та віршів. Вихователі Яковлева Т. А. та Рокитенець Г. А. використовували як стандартні, так і інноваційні технології задля вдосконалення моторики та артикуляції у вихованців.

Світлана Усик виступила із зверненням до вихователів-логопедів, подякувала їм за професіоналізм та якість роботи, відмітила і значні успіхи вихованців логопедичної групи, які взяли участь у відкритому занятті.

Вихователі отримали методичні рекомендації, обговорили участь вихователя в усуненні мовленнєвого дефекту та нормалізації психіки проблемної дитини, ознайомилися із практичними навичками підвищення динаміки розвитку фонетичної сторони мовлення дітей.