Міський фестиваль "Коляда 2015"

Гучними колядками та благодійною ярмаркою Сарненці зустрічали народження Сина Божого. 9 січня на центральній площі міста Сарни відбувся традиційний міський фестиваль «Коляда 2015» за участю аматорських колективів міста та району. З вітальним словом виступила міський голова Світлана Усик, яка привітала усіх із світлим святом Різдва Христового, подякувала колективам та усім, хто долучився до організації та проведення свята, побажала миру, здоров’я, злагоди та Божого благословення. Привітати усіх зі святом також прийшов секретар Сарненської та Поліської єпархії  архімандрит Феофан, який передав вітання від митрополита Сарненського і Поліського владики Анатолія та побажав усім благодаті, добра та достатку.

Колядували та вітали усіх із Новорічно-різдвяними святами усі від малого до великого, адже до участі у фестивалі долучилися як дорослі, так і дитячі колективи. Найбільшої прихильності серед глядачів мали виступи дошкільнят, які з особливим ентузіазмом вітали сарненців із головної сцени міста. Для усіх учасників фестивалю міська рада підготувала солодкі подарунки.

Під час фестивалю з ініціативи міської ради пройшла акція «Щедре Різдво», в рамках якої дошкільні навчальні заклади та заклади культури міста підготували ярмарку-продаж солодощів та сувенірів, на сцені була встановлена скринька для збору коштів. Усі вилучені кошти будуть передані дітям та сім’ям, що потребують матеріальної підтримки, а також дітям та військовим, що нині перебувають в зоні АТО.

Аби не замерзнути гості могли випити запашного чаю та скуштувати смачної гарячої випічки, продаж якої організував ТЗОВ «Сарненський хлібозавод». На завершення свята усі колективи та жителі, які були присутні на площі заколядували спільну коляду "Нова радість стала".

Фото в галереї