Міськвиконком інформує: дайджест новин міста

На виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік:
• Завершили ремонт дорожнього покриття на вулиці Ковельській. Сучасна техніка, серйозний підхід до роботи та відповідальність працівників забезпечили якісне та своєчасне виконання робіт. Надалі міська влада планує продовжити укладання асфальту по вулицях 17 Вересня та Миру.
• На вулиці Грушевського встановлено нові стовпи для ліхтарів, що освітлюватимуть проїжджу частину. Роботою по встановленню займаються працівники ПМК-66.
• На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території міста Сарни. Таку ухвалу міська влада прийняла у зв’язку із неодноразовими зверненнями та зауваженнями громадян міста, депутатів міської ради, враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі та через терористичну діяльність незаконних військових формувань, з метою забезпечення стабільної ситуації в місті. Заборона на використання піротехніки триватиме до моменту завершення антитерористичної операції.
• Також у місті триває інвентаризація та впорядкування рекламних засобів розміщених на території Сарн. Нагадуємо, що зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому виконавчим комітетом Сарненської міської ради. Рекомендуємо власникам рекламних засобів та бажаючим їх встановити звернутись до міськвиконкому й розмістити свою рекламу легально, а не зловживати своїм статусом й самовільно розміщувати бігборди по місту. На власників самочинно встановлених рекламних засобів будуть застосовані штрафні санкції відповідно до чинного законодавства, а рекламний носій – демонтовано.
• До Дня Незалежності завершили роботи першого етапу реконструкції у парку «Героїв Майдану». Там вже встановлено лавки, ліхтарі, а також викладено плитку та облаштовано місця під квіти. Незабаром працівники розпочнуть підготовчі роботи по виготовленню та встановленню пам’ятника «Небесній Сотні». Тривають й ремонтні роботи у МБК «Залізничник» та у клубі, розташованому по вул. Толстого. Останній планують відкрити 26 жовтня й провести там перші, після реконструкції, вибори.