Майбутнє України - це ми!

На підтримку ініціатив ГО "Союз Добровольців АТО", Клуб "Колос","Нова Система","Варта" Сарненщина долучається до організації проведення Міжнародної патріотичної акції "Україна - це Я".

«Україна це — Я!» - міжнародна патріотична акція, спрямована на консолідацію українського населення, підвищення обороноздатності країни, підтримку українських військових задіяних в зоні АТО.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих 8 листопада о 17: 00 завітати на центральну площу міста. У переддень Дня української писемності та мови просимо усіх патріотів долучитись до Всеукраїнської акції. Разом ми складемо обітницю єдності на захист України та запалимо великий, викладений зі свічок герб України, як символ солідарності з загиблими та воюючими воїнами АТО. Це ще один шанс подарувати частинку свого тепла нашим мужнім солдатам. Будемо раді, якщо для бійців Ви принесете будь-який символ підтримки - лист, малюнок, оберіг тощо. Також протягом акції " Україна - це Я" Ви матимете можливість залишити відбитки "Долоньки миру" та заспівати державний гімн України одночасно зі всією країною!
У рамках проведення заходу буде проводитись благодійний арт- проект "Фото патріота". Сучасний патріотичний задум, що вже допоміг багатьом українцям продемонструвати всьому світові свою позицію.
З вами працюватимуть талановиті професіонали, на благо нашої країни.
Весільна агенція "Ваніль"
Фотограф - Артем Мулявка та Віталій Маслянчук

ДОПОМОЖИ НАШИМ ГЕРОЯМ ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ ЖИВИМИ ТА НЕУШКОДЖЕНИМИ!

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!