МІСЬКВИКОНКОМ ІНФОРМУЄ

На розширеній щотижневій апаратній нараді міський   голова Сергій Євтушок, спільно із керівниками закладів комунальної власності міської ради і працівниками виконавчого апарату міськвиконкому, проаналізував стан справ у колективах, окреслив напрямки робіт на найближчу перспективу, акцентував  увагу на проблемних питаннях.

Завідуючі ДНЗ поінформували про температурний режим у навчальних закладах. Незважаючи на низьку температуру зовнішнього повітря, за минулий тиждень навчальний процес не припинявся. Але, відвідування дітьми садочків у найбільш холодні дні складало 30-40% від загальної кількості.

У більшості ДНЗ міста температура у приміщеннях ігрових кімнат і спалень утримувалась на рівні гігієнічно-санітарних вимог. Однак, у окремих кімнатах  була нижчою від 18оС, незважаючи на максимальний режим роботи опалювальних приладів - газових котлів. Причинами цього, за інформацією директора КП "Сарнитеплосервіс" Віталія Туся, є застаріле обладнання, відсутність енергозберігаючих заходів, низькокалорійний газ.

У зв’язку з цим, міський голова ініціював звернення до спеціалістів лабораторії у м. Рівне по визначенню якості газу.

У напруженому режимі, із залученням всіх людських і технічних ресурсів працює у ці дні КП "Трудівник" (Л.М.Пограничний). На розчищення вулиць міста від снігу щоденно залучається до семи одиниць техніки. Крім проїзджої частини, чистяться тротуари, використовуючи механічну щітку, що стала альтернативою тяжкій ручній праці, та вулиці приватного сектору.

Не в менш напруженому режимі працюють спеціалісти КП "Житлосервіс" під керівництвом Антоніни Пограничної.

Свіжі в пам’яті жителів шести багатоповерхових будинків вул. Широкої обставини, в яких вони опинились у минулі вихідні. Через вихід з ладу трансформаторної підстанції житловий масив був знеструмлений. Почергово, по дві години, підключались помешкання для того, щоб підтримати у робочу стані системи опалення. За чіткої організації заходів по ліквідації аварійної ситуації, мобілізації зусиль працівників комунального підприємства, спеціалістів Сарненської дільниці ЗАТ "АЕС Рівнеобленерго" (Богданець Б.М.), підтримці і розумінні жителів з якими зустрівся міський голова, за два дні аварія була ліквідована.

Частими є звернення до КП "Житлосервіс" по перемерзанню системи водопостачання у підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків. Оперативність у ліквідації локальних аварій не дозволяє їм перерости у більш масштабні.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу мешканців цих будинків на постійний контроль за експлуатацією підвальних приміщень. У разі виникнення аварійних ситуацій, необхідно телефонувати у диспетчерську службу КП "Житлосервіс" за тел. 3-55-99.

За графіком працює техніка КП "Екосервіс" (Шапірко Н.Л.), підтримується у робочому стані технічне обладнання, яке забезпечує водовідведення.

За інформацією Леоніда Турчика, директора КП готель "Случ", у закладі ведеться ремонт сходових кліток, готельних номерів, завершується облаштування кімнати-залу, в якому будуть створені всі умови для організації харчування відвідувачів готелю.

Цікаві проекти по дозвіллю мешканців Сарн, особливо молоді, пропонують міські заклади культури. Про їх практичне втілення буде оголошено додатково.

Підводячи підсумки наради, Сергій Миколайович висловив впевненість, що прийняті спільно з депутатами міської ради, членами міськвиконкому рішення відображаються на позитивних результатах роботи всього міського господарства. Особливу увагу міський голова звернув на необхідність оновлення і модернізацію технічного стану комунальних підприємств, впровадження енергозберігаючих технологій у закладах дошкільної освіти.

Міськвиконком