""Лицарський турнір" у підлітковому клубі "Юність" 04.02.2012р.

Хоча на вулиці панував тиждень лютих морозів та це не злякало вихованців підліткового клубу «Юність» 04 лютого 2012 року, особливо юнаків клубу, стати учасниками «Лицарського турніру».

Конкурсна програма була відкрита виступом старшої танцювальної групи - танцем «Я і ти». Чарівні ведучі. Марта Ворон та Аліна Лешкевич, всім представили юних учасників конкурсної програми. У першому конкурсі «Я і майбутнє» юнаки представляли себе, де кожний розповідав про свої уподобання, хобі, критерії життя, правила та принципи, життєвий девіз, тощо. Глядачі та журі дізнались багато нового про учасників, деякі з юнаків  мають мрію створити ракету і назвати її в свою честь.

Хлопці проявляли себе також у різноманітних конкурсах –завданнях таких як - «Містер  - майстер» (заплітання коси, пришивання ґудзика, зав’язування краватки, чищення карпоплі). Конкурсанти винахідливо проявили себе в «Інтелектуальному конкурсі», де із запропонованих життєвих ситуацій вони легко і цікаво знаходили рішення.

У незабутньому конкурсі  під назвою  «А вам слабо?» хлопці демонстрували різні свої уподобання: танцювали, грали на гітарі, стрибали через перешкоди на роликах, читали монолог. Кожний конкурс журі оцінювало за 5 бальною системою.

Усіх присутніх вітали вихованці підліткового клубу «Юність» солісти Ольга Федорова та Аліна Лешкевич, а танцюристи, хлопці та дівчата, продемонстрували танець БАТЛ. І ось настала вирішальна мить, але і тут не обійшлось без сюрпризів, два учасники набрали однакову кількість балів, але додатковий конкурс поставив всі крапки над «і». І так титул «Юний лицар 2012» здобув Леонтюк Михайло, «Лицар -  Ерудит» - Куришко Павло, «Артистичний лицар»  - Круглик Олексій, «Винахідливий лицар» - Веремський Ігор. Усі учасники отримали подарунки та дипломи, а присутні в залі глядачі та члени журі - хороший настрій та незабутні враження.

                                                                  Міськвиконком

 

Фото в галереї