Клубні установи

Міський будинок культури "Залізничник", клуби "Ритм" і "Колос", підлітковий клуб "Юність" є центрами дозвілля для мешканців міста.

У клубах працюють понад 12 аматорських об’єднань. Окремі з них є лідерами серед гуртів художньої самодіяльності.

 Зокрема, танцювальний гурт "Журавка" в 2009 році брав участь в конкурсі "Київський вальс", де здобув І і ІІ місця з латиноамериканських танців, а в м. Хмельницьк на фестивалі-конкурсі "Успіх 2009" з бальних і сучасних танців на Кубок міського голови здобув два перших і два других місця. В 2011 році стали переможцями десятого Міжнародного молодіжного фестивалю "Мистецькі барви", який проходив в м.Прилуки, Чернігівської області.

Вокальному гурту "Мереживо" присвоєно звання "Народний самодіяльний", а на Всеукраїнському фестивалі естрадної пісні "Весняний первоцвіт" він зайняв перше місце в номінації "Народна пісня".

Міський будинок культури "Залізничник" є загальноміським центром культури, де, крім заходів організованого дозвілля, жителі міста мають можливість відвідувати шаховий клуб "Дебют", центр по роботі з громадою, тут постійно відбуваються зустрічі місцевих жителів з лідерами громадських, політичних організацій, творчими особистостями.

 При МБК "Залізничник" вже 10 років працює клуб "Надвечір’я", який об’єднує понад 70 чоловік старшого віку.

Учасники клубу ведуть активну просвітницьку роботу, підтримують творчість місцевих самодіяльних митців.

Працівники клубів "Колос" і "Ритм", підліткового клубу "Юність" організовують дозвільні заходи для місцевих жителів, проводять культурно-масові заходи до державних і народних свят.