«Казкове» літо

"Що треба для повного щастя?

Здоровя і мир, та ранкова роса.

А ще небеса чисті, райдужні, сині.

І неповторна, безмежна краса".

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Саме тому, у літні місяці радісно і цікаво проводять дітки літій оздоровчий  період в дошкільному навчальному закладі № 6 «Казка». Кожного дня їх чекають веселі ігри, забави та розваги.

На початку червня у закладі було проведено спортивне свято приурочене Міжнародному дню захисту дітей. Цікавинкою заходу стало те, що діти всього садочка прийшли з кульками блакитного і жовтого кольору, щоб утворити прапор України та виконати державний гімн України. Також для малечі організували цікаві змагання за пошуком найкращої дитячої винагороди – солодощів.    

Наступного тижня у «Казці» провели  спортивну забаву «У пошуках скарбів», яку організувала фізінструктор Добринська Н.Ю. та музичну розвагу «Щоб здоровим зростати - треба вітаміни вживати» під керівництвом музкерівника Раковець І.І. Кожне заняття та розвага крім веселого і радісного настрою, приносять дітворі нові знання про власне здоров я та здоровий спосіб життя. З впевненістю можна сказати, що вихованці закладу знають, що бути здоровим - в наш час це сучасно, стильно і модно!