Календар матчів чемпіонату району 2014 року І ліга, ІІ коло

У К Р А Ї Н А
САРНЕНСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

Календар матчів чемпіонату району 2014 року
І ліга, ІІ коло
1. «ГРАНІТ» Клесів. 8. «НИВА» В. Вербче.
2. «ДИНАМО» Катеринівка. 9. «МАЯК» Зносичі.
3. «ГОРИНЬ» Степань. 10. «ОЛІМП» Сарни.
4. «СОКІЛ» Немовичі. 11. «СПАРТАК» Люхча.
5. «КОЛОС» Стрільськ. 12. «КОЛОС» Кричильськ
6. «СЛУЧ» Тинне. 13. «ЧАЙКА» Костянтинівка.
7. «ТЕМП» Корост. 14. «ГОРИНЬ» Тутовичі.

ХIV тур 10.08 ХVтур 17.08 ХVI тур 24.08
92. ТЕМП-НИВА 99.ГОРИНЬ(Т)-НИВА 106.НИВА-МАЯК
93. СЛУЧ-МАЯК 100.МАЯК-ТЕМП 107.ТЕМП-ОЛІМП
94. КОЛОС (С)-ОЛІМП 101.ОЛІМП-СЛУЧ 108.СЛУЧ-СПАРТАК
95.СПАРТАК- СОКІЛ 102. СПАРТАК-КОЛОС(С) 109.КОЛОС(С)-КОЛОС(К)
96. ГОРИНЬ(С)- КОЛОС(К) 103. СОКІЛ-КОЛОС(К) 110.ЧАЙКА-СОКІЛ
97. ДИНАМО-ЧАЙКА 104.ЧАЙКА-ГОРИНЬ(С) 111.ГОРИНЬ(С)-ГРАНІТ
98. ГРАНІТ- ГОРИНЬ(Т) 105.ГРАНІТ-ДИНАМО 112.ДИНАМО-ГОРИНЬ(Т)

ХVII тур 31.08 ХVIIІтур 07.09 ХІХтур 14.09
113.ГОРИНЬ(Т)-МАЯК 120.МАЯК-ОЛІМП (11.09 о 17.00) 127.ГОРИНЬ(Т)-ОЛІМП
114.ОЛІМП-НИВА(04.09 о 17.00) 121.НИВА-СПАРТАК 128.МАЯК-СПАРТАК
115.СПАРТАК-ТЕМП 122.ТЕМП-КОЛОС(К) 129.КОЛОС(К)-НИВА
116.КОЛОС(К)-СЛУЧ 123.СЛУЧ-ЧАЙКА 130.ЧАЙКА-ТЕМП
117.ЧАЙКА-КОЛОС(С) 124.КОЛОС(С)-ГРАНІТ 131.ГРАНІТ-СЛУЧ
118.ГРАНІТ-СОКІЛ 125.СОКІЛ-ДИНАМО 132.ДИНАМО-КОЛОС(С)
119.ДИНАМО-ГОРИНЬ(С) 126.ГОРИНЬ(С)-ГОРИНЬ(Т) 133.ГОРИНЬ(С)-СОКІЛ

ХХтур 21.09 ХХI тур 28.09 XXІІ тур 05.10
134.ОЛІМП-СПАРТАК(25.09 о 17.00) 141.ГОРИНЬ(Т)-СПАРТАК 148.КОЛОС(К)-СПАРТАК
135.МАЯК-КОЛОС(К) 142.КОЛОС(К)-ОЛІМП(02.10 о 17.00) 149.ОЛІМП-ЧАЙКА (09.10 о 16.00)
136.НИВА-ЧАЙКА 143.ЧАЙКА-МАЯК 150.ГРАНІТ-МАЯК
137.ТЕМП-ГРАНІТ 144.ГРАНІТ-НИВА 151.НИВА-ДИНАМО
138.СЛУЧ-ДИНАМО 145.ДИНАМО-ТЕМП 152.ТЕМП-ГОРИНЬ(С)
139.КОЛОС(С)-ГОРИНЬ(С) 146.ГОРИНЬ(С)-СЛУЧ 153.СОКІЛ-СЛУЧ
140. СОКІЛ-ГОРИНЬ(Т) 147.КОЛОС(С)-СОКІЛ 154.КОЛОС(С)-ГОРИНЬ(Т)

XXІІІ тур 12.10 XXIV тур 19.10 XXVтур 26.10
155.ГОРИНЬ(Т)-КОЛОС(К) 162.КОЛОС(К)-ЧАЙКА 169.ГОРИНЬ(Т)-ЧАЙКА
156.ЧАЙКА-СПАРТАК 163.СПАРТАК-ГРАНІТ 170.КОЛОС(К)-ГРАНІТ
157.ГРАНІТ-ОЛІМП (16.10 о 16.00) 164.ОЛІМП-ДИНАМО (23.10 о 16.00) 171.ДИНАМО-СПАРТАК
158.ДИНАМО-МАЯК 165. МАЯК-ГОРИНЬ(С) 172.ГОРИНЬ(С)-ОЛІМП (30.10 о 15.00)
159.ГОРИНЬ(С)-НИВА 166.СОКІЛ-НИВА 173.МАЯК-СОКІЛ
160.ТЕМП-СОКІЛ 167.ТЕМП-КОЛОС(С) 174.КОЛОС(С)-НИВА
161.КОЛОС(С)-СЛУЧ 168.СЛУЧ-ГОРИНЬ(Т) 175.СЛУЧ-ТЕМП

XXVІтур 02.11 Примітки:Початок ігор чемпіонату о 13.00.

176.ЧАЙКА-ГРАНІТ
177.КОЛОС(К)-ДИНАМО
178.СПАРТАК-ГОРИНЬ(С)
179.СОКІЛ-ОЛІМП
180.МАЯККОЛОС(С)
181.НИВА-СЛУЧ
182.ТЕМП-ГОРИНЬ(Т)