Дитяче натхнення та сила мистецтва – на допомогу армії

Масштабних обертів набирають різноманітні всеукраїнські акції та благодійні заходи по підтримці військових, що боронять Батьківщину у зоні АТО. Сьогодні жоден українець не лишається осторонь спільної проблеми – мирного неба над головою та безпечної служби тих, хто їде на схід.

Допомагають хто чим може – кошти, амуніція, харчі. І навіть наймолодших українців хвилює доля рідної держави. Звісно, малеча та молодь не можуть допомогти матеріально, але старання маленьких патріотів оцінили дорослі.

До дня дружби 30 липня на центральній алеї міста було проведено благодійну акцію на підтримку Збройних Сил України. «Творча алея майтер-класів» по виготовленню мистецьких виробів – плетіння «Браслетів єдності», техніка квілінг, торцювання та малюнок Солдату. Протягом кількох годин організатори заходу (працівники закладів культури міста МБК "Залізничник", МК " Ритм", ПК "Юність" та МК"Колос") запрошували усіх бажаючих долучитись до доброї справи та проявити свої творчі здібності. Яскраві малюнки про мир, Батьківщину та щастя, заклики повертатись додому та милі й акуратні жовто-блакитні браслети - все для вояків.

Загалом, за час проведення благодійної акції було зібрано 290 гривень, за які організатори придбаються та передадуть необхідний мінімум для солдат.

Фото у галерерї