Дозвілля дітлахів міста

Продовжуючи зустрічати літо у місті продовжують залучати малят до активного відпочинку та корисного проведення дозвілля.

Зокрема, місцем нових вражень, ігор та загадок став дитячий садок №6 «Казка», де вихователі щодня зустрічають діток з новими завданнями та ігровими пригодами.

У липні  адміністрацією закладу організовано та проведено з найменшенькими дошкільнятами  музичну розвагу «На лісовій галявині». У стилізованому під лісову галявину музичному залі діти разом із Літом виконували пісні, танки та брали активну участь в іграх.

Як зазначила методист садочку, Тетяна Мельник: «Виховуючи у дітей любов до України,  ми намагаємось формувати у кожному риси громадянина української держави, шанобливе ставлення до національних ціннностей українського народу. А завдяки прекрасній літній порі ще й маємо чимало нових ідей та неймовірні можливості для творчості!».

А у переддень Івана Купала дітлахи міста готувались зустрічати водяних жителів та самого Нептуна у підлітковому клубі «Юність». Активними учасниками Дня Нептуна цього року виступили працівники МБК «Залізничник» (директор Валерій Куліков та художній керівник Катерина Павлуш) разом зі своїми вихованцями Сергієм та Катериною Кушнір, Маргаритою Новак та іншими. Вдало організованими динамічними постановками та іграми вони зуміли запалити присутніх духом перемоги, веселощами та відчуттям єдності команди.

Як розповіла художній керівник МБК «Залізничник» Катерина Павлуш: «На святі у центрі подій опинився цар Нептун із Золотою рибкою, яку викрали пірати і забрали на Кораловий острів. Дітвора разом із русалками всіляко допомагали визволити Золоту рибку. Непростий шлях до перемоги додали командами кораблів «Медуза» і «Хвиля».  Та все ж малюкам вдалось подружитися із піратами та врятувати свою Золоту рибку».

Подібні заходи ще раз підтверджують, що лише радість та хороший настрій гуртує  людей і попри усі негаразди в житті завжди перемагає дружба і взаємодопомога.