Допомогти армії – свідомий обов’язок українця

Незаперечна аксіома життя: добрі вчинки мають бути безкорисними. Сьогодні цей факт важливо усвідомити як ніколи, адже для військових у зоні АТО та мирних жителів сходу щоденно тисячі українців перераховують кошти, збирають продукти харчування, ліки, амуніцію та інший необхідний мінімум. Допомагають усі: підприємці, працівники державних установ, бізнесмени, керівники організацій та підприємств, прості жителі, молодь та діти.

Подаючи власний приклад, працівники апарату міської ради не лишались осторонь подій, що відбуваються в Україні. Розуміючи, що найбільша небезпека зараз полягає в тому, щоб нічого не робити, кожен допомагає тим, чим може.

Для перших 12 добровольців, які вирушили у зону АТО ще місяць тому, придбали 5 бронежилетів та 12 комплектів захисного одягу, берци, ліхтарі, болгарку та продукти харчування. Разом з підприємцями, керівниками установ та організацій міста продовжують збирати кошти та речі для наших військових. Намагаємось організувати роботу так, щоб до процесу збору коштів, допомоги на складі, участі в благодійних акціях долучався кожен бажаючий.

Заробіток одного робочого дня кожен працівник міської ради віддав на потреби військового – свого брата, родича, чоловіка, сина чи просто знайомого, а головне – свого захисника.

Задля забезпечення спокою громадян, керівники міської влади звернулись до підприємців та керівників закладів ресторанного господарства з проханням не використовувати в місті піротехнічні засоби під час проведення в Україні антитерористичної операції. Адже самі жителі Сарненщини неодноразово звертали увагу на те, що попри війну у країні, деякі люди все ж веселяться на повну.

Також підприємці міста не лише виконують прохання міської влади, а й власними силами та коштами допомагають землякам, що перебувають на сході тримати оборону рідної Батьківщини. Неодноразово керівники установ, підприємств та організацій збирали кошти на ліки та амуніцію, харчі та речі особистої гігієни. До прикладу, минулого тижня лише за півгодини на місцевому ринку підприємці зібрали та передали військовим 10 комплектів постільної білизни та продукти харчування. Оперативно зорганізували таку допомогу Олена Рудковська та Лідія Якимович. Щиро та віддано допомагають сарненці військовим, ось і в процесі підготовки матеріалу повідомили, що на рахунок МГО «Смарт» надійшли кошти від жінки-інваліда, котра пам’ятаючи як у свій час люди допомогли їй, теж вирішила віддати частинку пенсії на допомогу армії.

На жаль, ніхто не зможе з точністю передбачити, які кроки доведеться зробити і на які витрати або жертви доведеться піти, щоб ліквідувати загрозу, яка нависла на нашу країну з боку Росії. Але ми мусимо гуртуватись та працювати, вірити, що наша доля у наших руках й продовжувати робити добро. Так склалося, що доля наших бійців – у наших руках. Закликаємо кожного небайдужого та свідомого жителя долучатись до допомоги, власним прикладом змінювати цей світ.