Добрі справи об’єднують

Сьогодні навіть серед мирного населення немає таких, кого війна не обійшла стороною: одні розшукують своїх близьких, інші чекають звістки від тих, хто в бою, є ті, хто був змушений залишити рідні оселі й тікати від куль, а є й такі, що лишилися там, серед пекла війни! Кажуть, що біда об’єднує людей, та й якби гірко це не звучало, але ця війна зробила усіх нас ближчими. Доказ цьому – допомога, яку благодійники нашого міста спільними зусиллями збирають для тих, хто нині залишається у скруті. В рамках допомоги військовим із зони АТО міськвиконком Сарненської міської ради звернувся до підприємців нашого міста аби зібрати продукти харчування та речі першої необхідності.

Від імені міськвиконкому висловлюємо щиру вдячність підприємцям Макушенку О. О., Біжику Б. С., Аврамашиній Н.О., Шапірко Т.І., Цицюрі Г.Ф., Реваковському О. Ю., Цупріяну В.С., Гаврилюку М.М., Гавронському О.М., ТзОВ фірмі «Ринок» (Костюкевичу М. І.), перевізникам Копищику Л. Д., Лешкевичу О.О. за розуміння, підтримку та допомогу у формуванні вантажу.

Нехай буде мир,  нехай повертаються з перемогою живими та здоровими ті, на кого ми чекаємо, а ваші милосердні справи повертаються вам сторицею. Слава Україні!

Міськвиконком