До звільненого Слов’янська – з продуктами харчування

Кажуть, що милосердя – найвірніший знак справжньої величі людини. По-особливому гостро проявляється ця чудова риса характеру у людей сьогодні, коли дві частини країни єднаються у добрих справах, бажанні допомогти нужденним. У рамках проведення АТО, страждає й просте населення. Молодь, здебільшого, покидає домівки задля власної ж безпеки, а старші люди лишаються жити в полоні страху, голоду та гострого дефіциту найпотрібнішого.

Допомогти жителям Сходу, - в особливості це Донецька область, Слов’янськ та інші прилеглі містечка: Миколаївка, Краматорськ, Святогірськ вирішили християни віри євангельської. Вже вкотре люди збирають кошти та продукти харчування для потерпілого населення. Цього разу фури з речами та продуктами грузили у Сарнах, з допомогою працівників Деражвного пожежно-рятувального загону №5 ДСНС в Рівненській області на чолі з Сергієм Мосійчуком.

«Я вдячний Богові за всіх братів і сестер, до яких ми звернулися (а переважно це Рокитнівський, Володимирецький та Сарненський райони), що відгукнулися, щоб допомогти тим, хто перебуває в гарячих точках Сходу нашої країни. Ми вже не вперше їдемо на Схід і сьогодні веземо туди дві фури продуктів харчування, а це – понад 25 тонн. Ще частина продуктів лишається на складі, оскільки місця у фурах вже немає. Спочатку доставляємо те, що швидше псується,  а вже потім довозимо продукти, які можна зберігати довше, - розповідає завідуючий відділом благовістя Рівненського Об’єднання Церков ХВЄ Ростислав Боришкевич. - Брати і сестри Рівненщини зібрали 27 тонн продуктів, а ще 3 тонни речей першої необхідності надали місії «Добрий самарянин» та «Глорія». Хоча на фоні тієї всієї розрухи зроблене нами — це крапля в морі, цих тонн, здається, багато, та для такої кількості людей це дуже мало. Але я дякую всім, хто відгукнувся на наше прохання». Заповнені фури відбувають на Схід, а ініціатори збору гуманітарної допомоги - представники корпорації «Братерство без кордонів – Україна» - оперативно шукають іще дві вантажівки, адже на кону – життя людей, якім конче необхідна підтримка та розуміння.

Ініціатор збору Володимир Бричка розповідає про жахливі картини, які побачив власними очима на Сході та жертв, які загинули не від зброї ворога, а від голоду, таких наразі – двоє. Чоловік супроводжує харчові вантажі й говорить, що люди беруть усе – від продуктів харчування (крупи, олія, овочі, консерви) до посуду й одягу. «Особисто чув й болючі для мене слова, коли жителі говорять про те, що бандерівці спочатку завойовували, а тепер – харчами відкуповуються і допомагають. Дуже важко сприймати такі слова адекватно та спокійно, адже за ангажованість місцевих значна. Та все ж, допомагаємо кожному не залежно від віросповідання, конфесій чи роду занять. Адже українці сильні в єдності».