До уваги жителів міста

У К Р А Ї Н А
С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
Р І В Н Е Н С Ь К О Ї О Б Л А С Т І
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

23 липня 2014 року № 250

"Про заяву Релігійної громади церкви
Євангельських Християн-Баптистів
м. Сарни (вул. Мічуріна, 1) "

Розглянувши заяву Релігійної громади церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Сарни (вул. Мічуріна, 1), щодо тимчасового перекриття проїзної частини вул. Матросова та встановлення дорожніх знаків обмеження руху транспортних засобів на цій частині вулиці, відповідно до підпункту 10 пункту "а" частини 1 статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (280/97-ВР), частини сьомої статті 6 Закону України "Про дорожній рух" (3353-12), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Обмежити рух автомобільного транспорту із встановленням відповідних дорожніх знаків на частині вул. Матросова (від вул. Мічуріна до вул. Коперника ) з 9.00 до 17.00 год. з 11 до 17 серпня 2014 року включно для створення умов роботи християнського денного табору на території Дому молитви та прилеглій до неї проїзній частині вул. Матросова.

2. Керуючому справами міськвиконкому (Бахно В.К.) до обмеження руху погодити в Сарненському відділенні ДАІ з обслуговування Сарненського району, підпорядкованого УМВС України в Рівненській області схему організації руху транспорту та встановлення відповідних дорожніх знаків на частині вул. Матросова (схема додається).

3. Директору КП "Трудівник" (Пограничний Л.М) на час обмеження руху автотранспорту по частині вул. Матросова встановити відповідні дорожні знаки.

4. Головному спеціалісту міськвиконкому по зв’язках з громадськістю (Куропій С.Р.) інформувати населення про тимчасові зміни у русі автотранспорту по частині вул. Матросова через засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Виконуючий обов’язки
міського голови Р.О.Хомич