День місцевого самоврядування

5 грудня, напередодні Дня працівників органів місцевого самоврядування привітати та відзначити своє професійне свято зібрались депутати міської ради, члени міськвиконкому та виконавчого апарату Сарненської міської ради, а також ветерани органів місцевого самоврядування. На свято завітали народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Микола Драганчук та депутат районної ради  Микола Костецький. Від імені жителів міста, привітати та подякувати усім, хто причетний до цього свята прийшли  найменші сарненці - вихованці ДНЗ №8 «Веселка» які розпочали святкову програму із свого виступу.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася міський голова Світлана Усик. Вона відмітила, що завдяки спільній роботі органів місцевого самоврядування, турботі про благоустрій та благополуччя нашого міста усіх разом досягнуто значних успіхів ми: «Ми разом дуже багато зробили. Це результат спільних дій і народного депутата України С. Євтушка, і голови районної ради М. Драганчука, депутатів районної та міської рад, підприємців та небайдужих жителів міста, які долучалися до всіх наших ініціатив». Міський голова подякувала ветеранам, які в свій час зробили вагомий внесок у розвиток нашого міста, та усім, хто спільною справою працює на благо територіальної громади.

Привітав із професійним святом колектив, з яким працював, та усіх присутніх, і наголосив про пріоритети у службі в органах місцевого самоврядування Сергій Євтушок: «Органи місцевого самоврядування чекають на позитивні зміни, зокрема: перерозподіл повноважень всіх суб’єктів влади та бюджетів, адже люди потребують цих змін. Я пишаюсь, що я зможу взяти участь у обговоренні цих важливих питань, оскільки я маю досвід роботи в органах місцевого самоврядування і пропоную долучитися усім до цього процесу. Пропонуйте обговорення реформи органів місцевого самоврядування. Тому кожну ініціативу, яку ви тут напрацюєте, я зможу озвучити, як на внутрішніх засіданнях, в комітетах, круглих столах так, і в стінах парламенту».

До привітань приєднався Микола Драганчук, який передав вітання та побажання від голови обласної ради та депутатського корпусу районної ради. Від себе зауважив про значимість та відповідальність працівників органів місцевого самоврядування: «В міській раді слова із ділами та справами не розходяться, бо те, що ми побачили, усі зміни, що відбулися склалися саме завдяки вам. Ці зміни - це результат нашої співпраці усіх гілок влади» та побажав миру, добра та довіри своїх виборців.

З нагоди професійного свята за ефективне виконання своїх повноважень подяками міського голови було відзначено Канського Миколу Івановичу, Савіну Оксану Юріївну, Кисельова Сергія Миколайовича, Кошкіну Діану Анатоліївну, Криницького Якова Яковича, Кулікова Валерія Валерійовича, Фесовця Олександра Миколайовича.

Особливі слова подяки висловили депутату міської ради, члену постійної комісії з питань спортивної та молодіжної політики, який нині перебуває в зоні АТО  Ратичу Олександру Миколайовичу.

Руслан Хомич, оголосив результати районної спортивної спартакіади з нагоди дня місцевого самоврядування, де команда міської ради зайняла почесне третє місце. Медалями за призові місця були нагородженні працівники міськвиконкому та депутати міської ради.

До привітань долучились керівники ДНЗ міста та працівники культури. З ініціативи міського голови усім ветеранам та депутатам з нагоди їх професійного свята вручили сувенірні подарунки – чашки з зображенням визначних місць міста Сарни.