День Святого Миколая у місті Сарни

Уже традиційно, 19 грудня працівники міськвиконкому разом із сарненцями засвічують вогні на головній ялинці міста. І хоча погода не втішала своєю милістю, глядачів на центральній площі було дуже багато. Дітлахи та дорослі, молодь, усі від малого до великого зібрались, аби подивитися на красуню-ялинку та разом розпочати цикл новорічно-різдвяних свят. Привітати усіх зі Днем Святого Миколая Чудотворця та запалити вогні Новорічної ялинки прийшли міський голова Світлана Усик, в. о. голови Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук та Народний депутат України Сергій Євтушок. Святкове дійство розпочали учасники підліткового клубу «Юність», які подарували глядачам казкову виставу. На свято також завітали учасники громадської організації «Польсько-Українська дружба», які розповіли історію про Миколая Чудотворця польською мовою.

Сарненців та гостей міста привітала міський голова Світлана Усик, яка побажала усім міцного здоров’я, благополуччя, віри, милосердя, родинного тепла і затишку. Висловила слова вдячності підприємцям та організаціям, які допомагали у підготовці свята та наголосила жителям нашого міста про обов’язок кожного цінувати усе, що спільно робиться для місцевої громади. З вітальним словом до земляків виступив Народний депутат Сегій Євтушок, який побажав усім мирного неба, достатку та злагоди. Ярослав Яковчук побажав сарненській громаді веселого, гарного свята та добра і щедрості кожному дому.

Під бурхливі оплески та радісні вигуки малечі, головна ялинка міста засяяла різнобарвними вогниками. Цього року вона по-особливому красива! По центру новорічної красуні – український прапор, а навколо каркасу нові фігурки казкових персонажів, які миготять різнокольоровою підсвіткою. Біля сцени було відкрито будиночок св. Миколая, де кожен охочий міг зробити пам’ятне фото на згадку та надіслати листа Чудотворцю. По завершенню святкової програми «помічники св. Миколая» пригощали усіх присутніх смаколиками від міської ради.