Дайджест новин з вулиць міста

На контролі комунальних служб міста наразі - проблема скошування трави. Ріст бур'янів на газонах та зелених зонах по території міста потребує кількаразового косіння та постійного догляду, за яким й слідкують працівники КП «Трудівник» та КП «Житлосервіс». На сьогоднішній день косарі працюють на вулицях 17 Вересня, Белгородська, Фідарова, Леонтовича, Франка, Грушевського, Котляревського, 8 Березня та Широкій.

Дотримуючись затвердженої програми соціально-економічного розвитку міста, працівники КП «Житлосервіс» активно працюють над облаштуванням дворових територій та під’їздів. Зокрема, вапняно-масляне фарбування під’їздів провели у будинку №6 по вулиці Набережній. Також там відремонтували вхідні двері у під’їздах, пофарбовано лавочки й дитячі майданчик.

На звернення громадян та депутатів міста, міською радою налагоджено роботи на вулиці Шкільній. Там розпочали укладання тротуару для пішоходів та облаштування освітлення. Матеріал для роботи працівники використовують раціонально – ним стала плитка, яку демонтували з центрального скверу.

Невдовзі продовжать роботи на вулиці Сагайдачного. Нагадаємо, що завдяки належній самоорганізації громадян спільно з міськвиконком та працівниками Рівненської дистанції водопостачання мешканцям вулиці вдалось зорганізуватись задля проведення робіт по прокладанню водопровідної мережі.