Дайджест новин міста: поточні поді та підготовка до Дня Незалежності

До 23 серпня планують покласти плитку у парку «Героїв Майдану». Наразі там активно працюють майстри, а також спеціальна робоча група, затверджена депутатами міської ради. Вчора до парку привезли спеціальні кам’яні брили, які закладуть на місці майбутнього пам’ятника Героям Небесної Сотні.
Цікаво, що плитка у парку викладається у формі українського орнаменту-вишиванки. За словами члена робочої групи, дизайнера ландшафту Оксани Скуловець таку квітку можна зустріти у будь-якій українській вишиванці: чорна серединка-це журба і печаль за минулим, червоний-любов у всіх її проявах (до дитини, родини, Батьківщини), а жовтий-це надія на світле майбутнє, переплетена Любов і Надія дає Віру, що завтра буде мир над головою.
Осучаснені місця для відпочинку, безпечні пішохідні доріжки, сто дерев у пам’ять загиблим героям, пам’ятник на честь «Небесної сотні» та абсолютно новий ландшафтний дизайн – це основні завдання над яким працює спеціальна комісія та досвічені майстри.

У комунальному підприємстві готель «Случ» триває ремонт номерів. Окрім заміни дверей та вікон, омебльовують кімнати, переклеюють шпалери, встановлюють нову побутову техніку та замінюють сантехніку. Також в готелі установили нові сучасні вхідні двері. По-сучасному новим стає «Случ», радо вітаючи гостей міста у своїх стінах.

Триває реконструкція МБК «Залізничник». Частину даху приміщення вже перекрили новою металочерепицею. Ремонтні роботи проходять й всередині: розширюються зали, фарбуються труби, встановлюється вентиляція, перестеляється підлога. У подальшому планується й облаштування території навколо клубу. Також активно працюють над відбудовою міського клубу по вулиці Толстого, ремонт якого має бути завершено, згідно з планом, у жовтні.

Фарбують фундаменти житлових будинків працівники КП «Житлосервіс». У рамках підготовки до 23 річниці Незалежності держави, фасади багатоповерхівок та прибирають навколо прибудинкових територій. Силами КП «Трудівник» викошується трава поблизу прибудинкових територій та проїжджих частин, а також у парках й скверах міста, прибирається й пісок з тротуарів та доріг.

Садочки міста активно готуються до початку нового навчального року. Щоб своєчасно і якісно підготувати дошкільні навчальні заклади до 2014-2015 навчального року працівники закладів працюють не покладаючи рук. Працюють над заміною вікон, ремонтом каналізацій, фарбуванням підлог та оформленням груп, облаштуванням дворових територій. Також проводять підготовку та ревізію котелень і фільтрів водопостачання систем опалення до початку опалювального сезону.