Благоустрій міста

За підтримки міської ради приватний підприємець Альбін Наконечний продовжує реалізовувати благодійний проект по облаштуванню тротуарів у нашому місті. Нову бруківку покладуть по вул. Бєлгородській (від зупинки «Стоматологічна поліклініка»). Це не перша благодійна акція цього підприємця по місту. Новенькі тротуари тепер є навпроти магазину «Стиль Авто» та біля Сарненської гімназії. Мешканці будинків, біля яких вже були проведені роботи, задоволені та вдячні за таку ініціативність підприємця. Наталія, що проживає в будинку по вул. Бєлгородська, 2а говорить про якість виконаних робіт. «Нова бруківка щільно покладена і не слизька, тому можна не перейматися, коли йдеш на підборах» - розповідає сарненчанка.

Сам Альбін Наконечний пропонує долучатися до такої ініціативи й іншим підприємцям міста, чиї підприємства, офіси й магазини розташовані впродовж вулиці Бєлгородської. В свою чергу, він готовий надати консультації та необхідну документацію, адже впевнений, що подібні проекти сприяють розвитку нашого міста, його благоустрою.

Міський голова Світлана Усик висловлює щиру вдячність А. Наконечному та підприємцям, які виявляють ініціативність та спільно з міською радою реалізовують проекти по облаштуванню нашого міста, та закликає усіх підприємців долучатися до подібних ініціатив. В свою чергу, міська рада буде сприяти у втіленні планів та пропозицій спрямованих на покращення інфраструктури та благоустрою нашого міста.

Разом із тим, Світлана Усик звертається до мешканців м. Сарни з проханням цінувати, бережно та відповідально відноситися до усього, що робиться для благоустрою нашого міста, комфорту кожного його мешканця. Адже Сарни – це наш спільний дім, і обов’язок кожного із нас його берегти!