Благодійність до дня св. Миколая

Усі чекають на свято. Навіть ми, дорослі, які щодня чуємо страшні звістки зі Сходу, сподіваємося і віримо у чудо. Та по-особливому у казкове новорічне диво вірять ті, хто нині перебувають в центрі бойових дій, в зоні АТО. Для того, щоб подарувати маленьку частину свята і висловити свою підтримку та небайдужість, жителі нашого міста допомогли волонтерам, які готували святкові посилки у зону АТО.

З ініціативи міського голови Світлани Усик колектив міської ради долучився до благодійної акції з нагоди дня св. Миколая та зібрав солодкі подарунки для дітей із дитячих будинків у м. Дебальцево. Солодощі передали волонтерам штабу громадської оборони «Горинь». Ласощі та іграшки для дітей-сиріт, які нині залишаються на території зони АТО, передали й від усього колективу ДНЗ №9. Дошкільнята особисто вручили усі зібрані речі та продукти волонтерам, які приїхали познайомитися із маленькими помічниками. 

Всі ДНЗ міста підтримали акцію-підтримки воїнів АТО. Сьогодні до військової частини передали теплі речі та продукти харчування від ДНЗ №1. Так вихователі та батьки дитячого садочку долучились до акції «Зігрій солдата». До пакунків, які військові передадуть солдатам на передову,  маленькі дошкільнята додали подарунки, які неодмінно зігріють і душі наших воїнів – листівки із своїми побажаннями. До цієї акції також долучився педагогічний колектив та батьки вихованців садочку № 8, посилки яких вже чекають своїх адресатів.