Благодійні "Вечорниці" у ДНЗ №3 м. Сарни

На «Українські Вечорниці» у ДНЗ №3 «Ялинка» завітали міський голова Світлана Усик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Хомич, бійці із зони АТО, волонтери благодійного фонду «Горинь», батьки.

Для дітей і дорослих колектив ДНЗ організував справжнє свято. Малеча співала українські пісні, танцювала народні танці, розповідала вірші та гуморески. Діти з радістю познайомилися зі своїми гостями, подарували солдатам запашну хлібину та передали консервації і теплий одяг для бійців на передову. На згадку, діти подарували солдатам янголів-оберегів, які зробили власноруч із вихователями закладу.

Дорослі й малеча  повеселились на славу: грали в українські забави, співали пісні й розказували казки. Як і заведено на українських вечорницях, гостей частували варениками і пирогами.

На завершення, виступила міський голова Світлана Усик, яка подякувала дітям, батькам та колективу ДНЗ за гарне свято. За те, що змалечку наші діти зростають у любові до рідного краю, поважають і вивчають звичаї свого народу. За подарунки та чудову зустріч, дітям та колективу ДНЗ подякували і бійці із зони АТО.

Насправді, подібні заходи дають можливість зрозуміти, що життя триває! Що ціна подвигів наших солдатів, вартує гордого слова українець, яке лунає із вуст маленької дитини.

Ми пишаємося юними патріотами нашого міста, волонтерами, які не шкодують сил і здоров’я у благородній справі милосердя,  і особливо тими, хто сьогодні бореться за наш мир та свободу на Сході України.