Благодійна акція «Подаруй тепло»

МБК "Залізничник" підтримує Всеукраїнську благодійну акцію "Подаруй тепло" різдвяні подарунки для військових в зоні АТО . 

                  

Ми звертаємось до Вас із пропозицією зібрати різдвяні подарунки для військових.

Метою цієї акції є не тільки висловити подяку та підтримку тим, хто захищає наш спокій та безпеку, але й нагадати цим людям про головний сенс Різдва.

Тому в подарунок ми пропонуємо класти три складових:

1. Щось святкове.

Найкраще за все – цукерки. Прохання не класти крихкого печива та інших солодощів, що легко ламаються або можуть розмазатися, потекти.

 2. Щось корисне:

  • Теплі речі (шкарпетки, перчатки, шапки темних кольорів (чорний, коричневий, олива), можна сплести власноруч. Люди, які не мають фінансової можливості зібрати повний подарунок, але можуть сплести шкарпетки, можуть приносити їх окремо – ми будемо докладати до інших подарунків;
  • Маленький кишеньковий ліхтарик (бажано з міцним корпусом);
  • Маленький файл (гаманець), що не промокає, для документів, на шнурку на шию;
  • Термос;
  • Картки поповнення мобільного зв’язку;
  • Хімічні грілки;
  • Тактичні перчатки або окуляри – достатньо дорогі речі, але можливо знайдуться люди, які зможуть їх придбати.

3. Листівка та малюнки із Різдвяним привітанням від родини, що приготувала подарунок. У листівках напишіть подяку та вітання з Різдвом.

     !!!Прохання складати подарунки у подарункові коробки, котрі приймаються до 25 грудня!!!

Подарунки можна відразу занести до ЦЕНТРУ ВОЛОНТЕРІВ МІСТА САРНИ - місцезнаходження: вул. героїв Берестечка, склад № 1 (неподалік районної поліклініки) 

Координатор акції "Подаруй тепло" в м.Сарни - художній керівник МБК "Залізничник" Катерина Павлуш - дзвоніть (093)7612083 або (066)0432283.