БЛАГОУСТРІЙ РІДНОГО МІСТА – СПРАВА СПІЛЬНА

Чистота у місті, це справа спільна для всіх його жителів.

Шановні сарненці! Лише від нас залежить, чи буде чисто і затишно у нашому місті. Для цього, перш за все, необхідно не бути байдужим. Переконливо рекомендуємо мешканцям приватного сектору не залишати за межами власного подвір’я будівельні матеріали. Їх складування на громадських територіях спричиняє труднощі при виконанні робіт з благоустрою, реконструкції дорожнього покриття, будівництва систем водозабезпечення та водовідведення.

Спалювання листя набуло масового характеру, особливо у осінній період. Але чи замислювалися ми над тим, яким повітрям після цього ми дихаємо?

Ми не підозрюємо, яку шкоду наносимо своєму здоров’ю спалюючи листя та сміття, вдихаючи при цьому продукти горіння, які є особливо небезпечними для дихальних шляхів. Адже, в результаті спалювання виділяються хімічно стійкі частки у навколишнє середовище. Дим містить пари та тверді сполуки, які залишаються у повітрі на довгий час.

Шановні мешканці міста Сарни!

Інспекція з благоустрою закликає вас не спалювати сміття, листя, будівельні матеріали, що зменшить забруднення навколишнього середовища.

Заборона спалювати листя прописана у статтях 16 та 22 Закону України "Про охорону атмосферного повітря". Порушення цих правил тягне за собою адміністративну відповідальність.

Інспекція з благоустрою м. Сарни