Андрій Вінярський презентує свою виставку у Сарнах

«У кожному із нас живе художник»

А. Вінярський

Його роботи – втілення його неординарної особистості. Такі ж емоційні та креативні, насичені енергетикою, подібні й, водночас, зовсім різні по-своєму. Він - фанат своєї справи, принципова людина, що вміє зацікавити і зачепити за живе. Поляк за походженням, європеєць за рівнем культури, патріот і палкий прихильник поліського краю Андрій Вінярський презентує свої роботи в Сарненському історико-етнографічному музеї.

З 30 січня 2015 року у нашому місті відкрилась цікава виставка знаного майстра різьби по дереву, художника Андрій Вінярський. Особисто познайомитись із митцем та привітати його у нашому місті прийшли заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Віктора Хомич, викладач ВПУ 22, колеги-митці, працівники культури, представники ЗМІ міста й району, школярі та мешканці нашого міста.

Зустріч пройшла в невимушеному та комфортному форматі спілкування з гостями. Директор музею Раїса Тишкевич розповіла про цікаві факти із біографії, роботи та матеріали з якими працює майстер. Пан Анжей відкрив завісу у власний творчий світ, розповів про своє покликання і справу, якій віддає усе своє єство. Розповів й про те, що надихає і дає сили творити, згадав дитинство і людей, чиї образи викарбував у своїх роботах.

Побачити виставку на власні очі можна буде до 1 березня у історико-етнографічному музеї в місті Сарни.